0
Your Cart
No products in the cart.

Transfer hizmetine mi ihtiyacınız var? MSL Global Turizm Seyahat Acentesi otobüs kiralama ve minibüs kiralama hizmetleri ile tüm seyahatlerinizde güvenli araçlar sunar.

Otobüs veya minibüs filomuzu günlük, haftalık, veya aylık kiralayabilirsiniz. D2 yetki belgesine sahip araçlarımız ile havalimanı transferleri, düğün, nişan ve toplantı transferleri, tur ve geziler gibi tüm toplu taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm üretiriz. 

Bünyemizde 8 farklı araç çeşidi bulunur. Aşağıdaki bölümden size uygun otobüs veya minibüsü seçerek kolayca kiralayabilirsiniz.

8+1 Minibüs Kiralama

Premium kalitede 8+1 kişilik ultra lüks VIP araçlarımız ülkemizin her şehrinde makam aracı ihtiyaçlarınıza cevap verir.

16+1 Minibüs Kiralama

Geniş bagajı ve konforlu kabini ile sınıfının en iyi seyahat deneyimini sunan bu araçları şoförlü olarak kiralayabilirsiniz.

19+1 Minibüs Kiralama

Konforu ve yüksek kapasitesi ile minibüsler arasında en çok tercih edilen araçlardır. Kabinlerinde her konforu bulabilirsiniz..

27+1 Midibüs Kiralama

Yarım otobüs ailesinin koltuk arası en geniş olanıdır. Yolcu sayısına göre bagaj bölümü bazı durumlarda yetersiz kalabilir...

31+1 Midibüs Kiralama

Ülkemizde yarım otobüs olarak ta bilinen bu araçları tüm şehirlerimizden tek veya çift şoförlü olarak kiralayabilirsiniz...

46+1 Otobüs Kiralama

Buskirala.com ekibinin kalabalık gruplar için kiraya sunduğu en konforlu toplu taşıma araçlarıdır. Çift şoförlü olarak kiraya verilir.

50+1 Otobüs Kiralama

2+2 koltuk düzenine sahip 50 kişilik otobüslerimizi şoförlü olarak kiralayabilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile 12 taksitle...

54+1 Otobüs Kiralama

Ülkemizin ekstra uzun otobüsleri arasında yer alır. Uluslararası seyahatleriniz için ideal seçimdir. Şoförlü olarak kiraya verilir...